Terasové dvere

Terasové dvere

Veľkorozmerné dvere, ktoré harmonicky prepoja váš domov s exteriérom
Predstava rannej kávy, ktorú si môžete naplno vychutnať na svojej terase či balkóne je snom snáď každého z nás... Presklené posúvacie dvere sú praktické aj do rodinných domov, kde máte nerušený výhľad na záhradu a deti pod dohľadom. Potenciál drevených terasových dverí je využiteľný aj pri nutnosti bezbariérového bývania. Posuvné terasové dvere dokážeme vyrobiť tak, aby sme zabezpečili hladký pohyb medzi vnútorným priestorom a terasou. Dizajnové balkónové dvere konštruujeme s šikovným vetracím systémom. Dvojité až trojité sklo je zárukou vysokého komfortu a príjemnej vnútornej klímy v dome. Terasové dvere vyrábame jednokrídlové, dvojkrídlové, ale radi vám vyhotovíme aj členitejšie či atypické dvere.

Originálne terasové dvere z dreva sú veľkorysým architektonickým riešením, ktoré dotvára vizuálnu stránku vášho domu.

  • Pri výrobe drevených terasových dverí dbáme na vyhotovenie profilu s perfektnými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Drevená výplň v spodnej časti rámu upevňuje tesnenie krídla dverí a zároveň ho chráni pred mechanickým poškodením.
  • Celodrevený rám vyhotovený na terasové a balkónové dvere má exkluzívny dizajn a intuitívne ovládanie jednou rukou, prostredníctvom jedinej kľučky. Ponúkame široký výber typov dreva a farebného prevedenia, ktoré budú súznieť s vašou fasádou a interiérom.
  • Naše portfólio tvoria drevené posuvné HS, FS a PSK portály. HS portál sú zdvižno-posuvné dvere, ktoré unesú presklené krídlo s váhou až do 400 kg. Koncept FS portálu spočíva v “harmonikovom” systéme skladania jednotlivých krídiel dverí. PSK portál sú klasické sklopno-posúvacie dvere.
  • Terasové drevené dvere opticky otvoria váš domov či komerčné priestory a prinesú do priestoru viac svetla. Esteticky prepájajú vnútorné miestnosti s okolitým exteriérom, no vďaka rade bezpečnostných prvkov fungujú ako spoľahlivá ochrana vášho domova.