PSK portal

PSK Portal

Otvárajte, posúvajte, sklápajte dvere tak, ako práve potrebujete
Neodmysliteľnou súčasťou modernej architektúry sa stávajú otvorené, vzdušné priestory s presklenými stenami. Objekty sú navrhnuté tak, aby do miestností dokázali vpustiť čo najviac denného svetla. Kovanie PSK portál umožňuje esteticky a účelovo prepojiť interiér s exteriérom tak, aby zároveň posúvací systém nezavadzal. Stačí vodorovne posunúť krídlo dverí na stranu a máte nerušený výhľad do okolia. Pri výrobe PSK portálov využívame rôzne druhy bezpečnostných a izolačných skiel podľa želania zákazníka. Posuvné systémy majú perfektnú tesnosť a môžete ich ovládať prostredníctvom centrálnej kľučky.

Sklopno-posúvacie dvere si v interiéri nenárokujú na žiadny extra priestor pri odsúvaní, preto sú vhodné aj do menších objektov.

  • Nenáročná obsluha a ovládanie pomocou ergonomicky tvarovanej kľučky je zárukou komfortného každodenného využívania posuvných dverí. PSK portál umožňuje naplno otvoriť interiér a bez bariér prepúšťa denné svetlo.
  • Krídla dverí PSK portálu sa dajú jednoducho sklopiť do ventilačnej polohy, čo vám umožňuje vetrať na rovnakom princípe, ako pri oknách. Robustné rámy však zároveň dobre izolujú a nevznikajú solárne straty.
  • Pri PSK portáli vyrábame veľkoplošné odsúvacie dvere až do hmotnosti 200 kg. Špeciálne vodiace koľajnice umiestnené na hornej a dolnej strane rámu umožňujú bezproblémový plynulý chod dverí.
  • Sklopno-posuvné dvere kovania PSK portál odporúčame najmä do rodinných domov a bytových priestorov, kde potrebujete opticky zväčšiť miestnosti a prechody na terasu a exteriér.

Systémy otvárania PSK portálov

psk-portal-down-1