Posuvné systémy

Posuvné systémy

Doprajte si výhľad bez prekážok
Praktické posuvné systémy dverí vám ponúknu možnosť nielen kochať sa krásami svojej záhrady alebo terasy, ale navyše sú dizajnovou lahôdkou, ktorá je ozdobou každého domu. Posuvné systémy elegantne prepojujú interiér s vonkajším priestorom, no zároveň perfektne izolujú a dodávajú pocit bezpečia. Posuvné systémy vyrábame z toho najkvalitnejšieho a trvácneho dreva, čo je zárukou ich dlhodobej životnosti a úspory vašich nákladov. Posuvné systémy plnia svoj účel aj v priestoroch, kde je z praktických dôvodov nutný bezbariérový prístup, čo môže výrazne zlepšiť kvalitu života ľudí s postihnutím a inými pohybovými ťažkosťami.

Posuvné dverové systémy uspokoja aj vaše najnáročnejšie požiadavky na dizajn, bezpečnosť a ľahkú ovládateľnosť.

HS Portal

hs portal

Zdvižno-posuvný systém využíva mechanizmus zdvihu jedného krídla, čím je možné prepojiť vnútorný a vonkajší priestor vo vašom domove. Posuvný systém funguje aj na veľkoformátové dvere až do 400 kg.

FS Portal

fs portal

Posuvné dvere so skladacím systémom otvárania sa využívajú vo veľkých priestoroch, kde je požiadavka na široké prestupy. Pri posúvaní jednotlivé časti dverí vytvoria hamornikový efekt a šetria miesto v interiéri.

PSK Portal

psk portal

Jednoduchý systém otvárania veľkých presklených dverí, ktoré môžete nielen posúvať, ale i vyklápať a používať ako vetracie okná. Komfortné ovládanie dverí zabezpečuje centrálna kľučka.