Okná na mieru

Tradičná drevárska výroba okien na mieru

Drevené okná na celý život
Drevené okná vyrobené na mieru prinášajú do domova moment útulnosti a tepla. Drevo je nadčasový a veľmi dobre tvarovateľný prírodný materiál. Pri výrobe originálnych drevených okien používame špičkovú CNS technológiu riadenú počítačom, ktorá zabezpečuje precízne spracovanie, detailnú tvarovú a konštrukčnú presnosť. Súčasťou kvalitného dreveného okna je aj profesionálna montáž, prostredníctvom ktorej dokážeme garantovať 100% funkčnosť, bezpečnosť a maximálne tesnenie okien. V našej výrobni využívame len prvotriedne vstupné materiály od overených a autorizovaných dodávateľov.

Spoľahnite sa na dlhoročné stolárske skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu…

Drevené okná

Drevo je jeden z najtvárnejších prírodných materiálov, ktoré výborne izoluje a navyše je krásne nielen na pohľad, ale aj príjemné na dotyk. Vyrábame špičkové drevené okná na mieru, ktoré vynikajú precíznou remeselnou prácou.

Drevohliníkove okná

Perfektná kombinácia robustného dreveného rámu a trvácneho hliníkového opláštenia spolu tvorí okná, ktoré odolajú meniacim sa poveternostným podmienkam i mechanickému poškodeniu.

Francúzske okná

francúzske okno

Veľkorozmerné francúzske okná z dreva, ktoré sa vyznačujú neodolateľnou eleganciou a vnášajú do každého priestoru množstvo denného svetla. Francúzske okná poskytujú nezameniteľný výhľad a sú ozdobou každého interiéru.

Drevené eurookná

drevené eurookná

Univerzálne okná s premysleným konštrukčným systémom z drevených lepených profilov – eurohranolov, ktoré si zachovávajú tvarovú stabilitu. Eurookná nevyžadujú žiadnu údržbu a sú zárukou dlhodobej bezproblémovej funkčnosti.