O nás

Láska k stolárskemu remeslu a rodine

Náš príbeh

Všetko začalo drevárskou dielňou, z ktorej sa postupom času stávala výrobňa na menšie stolárske produkty. Zákazníci sa však na nás začali čoraz častejšie obracať s prosbou o vyhotovenie drevených okien a dverí. Cieľavedomou prácou sme sa rýchlo dostali do povedomia ľudí a v roku 1992 sme oficiálne zahájili výrobu pod hlavičkou spoločnosti ÁGH Stolárstvo.

Práca s drevom sa v našej rodine dedí z generácie na generáciu. Je to tradícia a šťastie, keď môžete svoje skúsenosti s remeslom odovzdávať ďalej. Spoločnosť vediem spolu so svojim synom. S našimi zákazníkmi i zamestnancami máme priateľské vzťahy a je to jedna z vecí, ktoré nám zabezpečujú vysokú návratnosť klientov. Naša technológia sa v mene inovácií a zefektívnenia výroby neustále zlepšuje. Záleží nám na tom, aby sme svojim zákazníkom vedeli dodať špičkový výsledný produkt.

Postupom času sme začali náš výrobný program obohacovať aj o izotermické EURO okná, dvere a drevohliníkové okná. Lepené trojvrstvové EURO profily majú vynikajúce tepelno-izolačné a protihlukové vlastnosti. Využívame unikátne celoobvodové kovanie od spoločnosti SIEGENIA, MACO a špičkové nátery od rakúskej spoločnosti ADLER.

Náš cieľ je jednoduchý, ale je to poslanie na celý život: tvoriť drevené okná a dvere, ktoré chránia i skrášlia váš domov.

Radi ich vyrobíme aj pre vás…

Juraj ÁGH - zakladateľ