HS portal

HS Portal

Dizajnový zdvižno-posuvný systém
Čo môže byť lepšie ako otvorené priestory plné svetla? Posuvné systémy HS portál vám umožnia plynulý prechod z vášho bytu do záhrady či na terasu. Možné je presklenie aj neštandardných veľkorozmerových dverí v šírke až 19 m, s 12 m prechodom. Tiché a komfortné otváranie je výsledkom premysleného mechanizmu a inovovanej konštrukcie pojazdných vozíkov. Presklenú posuvnú stenu vyrábame v jednokrídlovej a dvojkrídlovej verzii. Vďaka nízkemu prahu majú posuvné dvere HS portal veľmi dobré izolačné vlastnosti a majú pozitívny vplyv na úsporu energií.

Ľahké ovládanie, maximálna bezpečnosť a estetická vyváženosť sú hlavnými atribútmi tohto obľúbeného posuvného systému.

  • Posuvný systém je aplikovateľný na všetky rozmery dverí až do 400 kg. HS portál je charakteristický svojou odolnou a pevnou konštrukciou, ktorá garantuje bezpečnosť pri jeho každennnom využívaní.
  • HS portál sa vyznačuje mimoriadne nízkym prahom, ktorý je vhodný aj pre starších a ľudí so zdravotným postihnutím. Prahová hliníková lišta je nízka len 19 mm, takže zaručuje prakticky bezbariérový vstup.
  • Posuvné dvere je možné ovládať aj manuálne, čo sa hodí najmä pri výpade elektrického prúdu. Na ovládaní si môžete nastaviť aj časové štrbinové vetranie, ktoré zabezpečuje optimálnu klímu a zdravú výmenu vzduchu v miestnosti.
  • HS portál disponuje funkciou tichého privretia dverí. Vodiace lišty a tlmiče jemne pribrzdia krídla dverí a následne nehlučne zatiahnu do konečnej polohy. Posuvné dvere majú vďaka svojej inteligentnej samoregulácii bezchybný plynulý chod a nezasekávajú sa.

Systémy otvárania HS portálov

hs-portal-down-1