FS portal

FS Portal

Posuvné dvere so skladacím systémom otvárania
Pustite do svojho domova či kancelárie čo najviac denného svetla. Výhodou unikátneho kovania FS portál je veľkorysá šírka možného otvárania. Skladacie harmonikové dvere sa bezpečne posúvajú na želanú stranu a umožňujú tak hladký prechod z jednej miestnosti do druhej, prípadne do exteriéru. FS portál je ideálny pre zimné záhrady, kaviarne, reštaurácie, galérie, komerčné objekty a kancelárie. Na jeho výrobu využívame masívne drevo, ktoré lepšie chráni pred opotrebením a nepriazňou počasia. Skladací systém FS portál nerobí problém ani pri dôkladnom čistení, jednotlivé časti dverí sú ľahko dostupné z oboch strán.

Dômyselné „harmonikové“ posúvacie dvere sú komfortným a elegantným riešením bezbariérového prechodu medzi vaším domovom a záhradou.

  • Na výrobu posuvného systému FS portál odporúčame efektívnu kombináciu dreva a hliníka. Drevo dobre izoluje a pevný hliník perfektne odoláva poveternostným podmienkam.
  • Kovanie FS portál umožňuje konštrukciu až 7 krídiel dverí, ktoré možno bez odmedzenia posúvať na stranu. Jedno krídlo vždy slúži ako vchodové dvere a ovláda sa nezávisle od ostatných. Je možné ho sklopiť ako vetracie okno.
  • Šírka otvárania dverí môže dosiahnuť až 6,3 m. Systémy FS portál prepúšťajú maximálne množstvo denného svetla, no zároveň sú špeciálne tesnené po celom obvode, medzi panelmi a samotnými pántami.
  • Harmonikovité otváranie umožňuje vyhotoviť aj bezbariérový prestup z interiéru do exteriéru. Posuvné skladacie otváranie je vhodné aj do kaviarní a komerčných objektov, kde sa pohybuje veľké množstvo ľudí, čo kladie vysoké požiadavky na priestupnosť priestoru.

Systémy otvárania FS portálov

fs-portal-down-1
fs-portal-down-2