Dvere so zárubňou

Dvere so zárubňou

Robustná drevená zárubňa je dôležitou súčasťou vašich dverí .
Zárubne vyrábame v štandardných, ale i atypických riešeniach na mieru. Výška či prevedenie je len vo vašich rukách a záleží len na vašej predstave. Drevené zárubne zhotovujeme v našej rodinnej dielni. Ponúkame vám poctivé drevené zárubne za prijateľné ceny. Investícia do našich zárubní je výhodná, nakoľko sa vyznačujú dlhodobou životnosťou a stabilitou použitého materiálu. Drevené zárubne sa líšia od tých oceľových nielen svojim neopakovateľným dekorom, ale aj vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Drevené zárubne dobre udržiavajú teplo v jednotlivých miestnostiach a lepšie odolávajú denodennej prevádzke.

Originálne dvere so zárubňou, ktoré dotvárajú vizuálnu stránku vášho domu.

  • Zárubne k dverám tvoríme na mieru, s príslušným vybraným dekorom, ktorý sa plne prispôsobí výzoru vašich dverí. Vyberať môžete z rôznych klasických domácich drevín, ale nebránime sa ani riešeniam z exotického dreva.
  • Interiérové dvere so zárubňou sú súčasťou každého moderného príbytku alebo komerčného priestoru. Esteticky ladia s dizajnom hotových dverí a dodávajú im potrebnú stabilitu. Zvoľte si zárubne so správnou hrúbkou a v príslušných parametroch.
  • Vyhotovíme vám exteriérové dvere s drevenou zárubňou. Pri ich výrobe mimoriadne dbáme na niekoľkovrstvové tesnenie a nepriedušnosť. Zárubne perfektne sedia v stavebnom otvore a ich osadenie vykonáva náš profesionálny tím.
  • Dvere s obložkovou zárubňou sú vhodným dizajnovým prvkom na zladenie vašich nových dverí a dosiahnutie vizuálne kompaktného dojmu. Obložkové zárubne vyrábame aj s oblými hranami a ostením.