Dvere na mieru

Nové drevené dvere na mieru

Pod rukami našich remeselníkov vznikajú kvalitné dvere na celý život
Kvalitne vyhotovené dvere na mieru sa maximálne prispôsobia navrhnutej dispozícii vášho obydlia či kancelárie. Vyrábame interiérové i vchodové dvere, ktoré sa môžu pyšniť nielen moderným dizajnom, ale aj šikovnými funkčnými prvkami. Prispôsobíme vašim požiadavkám všetky súčasti dverí: je na vašom rozhodnutí, aký druh dreva, kovania, výplne, zárubne či povrchovej úpravy si zvolíte. Radi vám poradíme a pod odborným dohľadom našich technikov vám vypracujeme cenovú kalkuláciu, ktorá bude zahŕňať nielen kompletnú výrobu, zárubne, kovanie, ale i dopravu, montáž a záručný servis. Nenechajte sa spútať zdanlivo neriešiteľnými technickými obmedzeniami. Ponúkame vám veľkorysé spektrum modelov dverí, ktoré sú nielen cenovo priaznivé, ale majú vynikajúce protihlukové a izolačné vlastnosti.

Uvítame akékoľvek atypické riešenia a netradičné tvarové požiadavky. Žiadne kompromisy, vyrobíme vám dvere na mieru, po akých túžite…

Vchodové dvere

Drevené vchodové dvere tvoria nepreniknuteľnú a bezpečnú ochranu pred vonkajším chladom, hlukom a prípadným vlámaním. Reprezentujú váš osobný štýl a celkový vstup do vášho domova či kancelárskych priestorov.

Interiérové dvere

interierove-dvere-main

Drevené dvere sú ozdobou každého interiéru. Každý drevený masív ma svoj jedinečný rukopis a do každého neosobného prináša pocit útulia a tepla. Kvalitné drevené dvere s precíznym kovaním sú vždy dobrou investíciou.

Drevohliníkové dvere

drevohlinikive-dvere-main

Nepreniknuteľná kombinácia hutného dreveného profilu a externého hliníkového opláštenia, ktoré spolu tvoria odolné drevohliníkové dvere pre vonkajšie použitie. Hliníkový plášť odoláva aj extrémnym poveternostným podmienkam.

Terasové dvere

terasové dvere

Veľkorozmerné presklené dvere, ktoré harmonicky prepoja váš domov s exteriérom. Vychutnajte si nerušený výhľad do vašej záhrady, alebo si doprajte rannú kávu na terase. Vyrábame tiež dizajnové a praktické posuvné systémy.

Drevené dvere

drevene-vchodove-dvere-main

Drevo je nadčasová klasika, ktorá nikdy neomrzí. Drevené dvere vám budú spoľahlivo slúžiť celé roky. Sú odolné, udržiavajú príjemnú klímu v miestnosti a vynikajú neobyčajnou prírodnou krásou.

Dvere so zárubňou

Zárubne sú neoddeliteľnou súčasťou každých kvalitne vyrobených dverí. V našom portóliu nájdete rozmanité druhy dverí s vonkajšími i vnútornými zárubňami. Ich výrobu prispôsobujeme dizajnu samotných dverí a vášho interiéru.