Drevohliníkové okná

Drevohliníkove okná na mieru

Najodolnejšie okná na trhu
Drevené okná s hliníkovým plášťom sú garanciou výnimočnej životnosti. Masívne drevo perfektne udržuje teplo a hliník bez problémov dokáže čeliť aj tým najúpornejším poveternostným podmienkami. Na výrobu drevohliníkových okien využívame najmä klasické dreviny ako sú dub, smrek, borovica, ale aj exotické druhy ako je meranti či mahagón. Izolačnú a zvukovú stenu zaručujú vysokoakostné bezpečnostné dvojsklá a trojsklá. Povrchová hliníková úprava dáva možnosť zladiť vonkajšie rámy so štýlom celej budovy či domu. Vyberať si môžete zo širokej farebnej škály špeciálnych práškových lakov.

Drevohliníkové okná svojimi vynikajúcimi vlastnosťami spĺňajú normy pre pasívne a nízkoenergetické stavanie.

  • Kombinácia prírodného dreva s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami a pevného hliníka tvorí okno, ktoré dokáže čeliť času, poveternostným podmienkam aj fyzickému poškodeniu.
  • Drevohliníkové okná sa vyznačujú mimoriadnou životnosťou. Drevený rám z vonkajšej strany chráni hliníkový plášť, ktorý prechádza ešte povrchovou úpravou. Z vnútornej strany sa môžete kochať krásnou drevokresbou a teplým dotykom pravého prírodného dreva.
  • Okná sú veľmi nenáročné na údržbu, neobsahujú žiadne škodlivé materiály a sú dizajnovo variovateľné. Drevohliníkové okná konštruujeme na mieru. Investor si vyberá z rôznych typov dreva, drevodekoru a z vhodných profilových systémov.
  • Hliníkové opláštenie predlžuje úžitkovú hodnotu dreveného okna. Skryté kovanie značky Siegenia len znásobuje estetický a čistý dizajn okien. Na hliníkové pláštenie si môžete zvoliť ľubovoľné farebné prevedenie.

Drevohliníkové okná

Classic
Retro
Soft Line
Linear
Quadrat
Integral
Passiv