Drevohliníkové dvere

Drevohliníkové vonkajšie dvere do každého počasia

Hutná drevená konštrukcia chránená hliníkovým plášťom
Sú pevné, nepriepustné a budú vám spoľahlivo slúžiť celé roky. Výhodná spolupráca prírodného dreva a neoblomného hliníka prináša dvere, ktoré využívajú to najlepšie z oboch uvedených materiálov. Drevo prináša svoju tuhosť, schopnosť udržiavať príjemnú klímu v priestore a svoju prirodzenú krásu. Hliník naopak zastáva úlohu trvanlivého a kompaktného ochrancu, ktorý vydrží aj extrémne vrtochy počasia i času.
Drevo má nezameniteľnú štruktúru a hliník svoju pevnosť – ich kombináciou získate vchodové dvere s unikátnou dobou životnosti. Drevo z vnútornej strany dodá priestoru potrebné teplo a pocit domova, hliník z vonkajšej strany naopak drží svoju neúnavnú „stráž“.

Kombinácia pevného dreveného masívu a hliníkového opláštenia je zárukou odolných dverí, ktoré budú plniť funkciu nedobytného strážcu.

  • Drevená konštrukcia dodáva vonkajším dverám potrebnú stabilitu a funkčnosť. Hliník je známy svojou dlhou trvácnosťou a vynikajúcou tepelnou vodivosťou. Drevohliníkové dvere perfektne izolujú a odolávajú aj extrémnym poveternostným podmienkam.
  • Účelná kombinácia dreva a hliníka nepotrebuje takmer žiadnu údržbu. Drevohliníkové dvere sú užívateľsky komfortné. S kvalitným kovaním ani každodenným používaním nestrácajú svoju úžitkovú hodnotu a sú ľahké na manipuláciu.
  • Hliníkové vonkajšie opláštenie sa nedeformuje a chráni drevenú konštrukciu pred slnečným žiarením. Hodí sa aj na ťažšie dvere väčších rozmerov. Hliníkový plášť prepožičiava dreveným dverám čistý vzhľad a elegantný dizajn.
  • Drevohliníkové dvere sa vďaka svojej extrémnej odolnosti hodia aj na pasívne a nízkoenergetické domy. Ich konštrukčná realizácia a vysokokvalitné materiály garantujú optimálnu úsporu nákladov na energie.

Drevohliníkové vchodové dvere