Vchodové dvere

Bezpečnostné vchodové dvere z pravého dreva

Ak ide o vchod do domu, bezpečnosť je na prvom mieste
Vchodové dvere sú jedným z najdôležitejších elementov vášho domu či komerčného objektu. Nielenže reprezentujú váš vkus, ale musia spĺňať aj najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu vašej domácnosti. Vonkajšie vchodové dvere vyrábame z odolného dreveného masívu, ktorý im prepožičiava originálny prírodný výzor. Tepelno-technické parametre bezpečnostných vchodových dverí si nárokujú dôslednú výrobu so spoľahlivým kovaním, tesnením, zárubňami a s osvedčeným uzamykacím systémom. Konštrukcia našich vchodových dverí je vytvorená s ohľadom na najvyššie bezpečnostné štandardy.

Drevené vchodové dvere tvoria nepreniknuteľnú a bezpečnú ochranu pred vonkajším chladom, hlukom a prípadným vlámaním.

VIACBODOVÝ SYSTÉM ZAMYKANIA

  • Pocit ochrany a bezpečia je vo vašom domove, obchodnej prevádzke či v kancelárii na nezaplatenie. Naše bezpečnostné vchodové dvere preto konštruujeme vždy v súlade s najvyššími požiadavkami na zaistenie ochrany voči ohrozeniu a pridávame k nim viacbodové systémy zamykania.

ROBUSTNÉ A PEVNÉ DREVO

  • Naše vchodové dvere tvorí pevný, stabilný a masívny drevený panel, ktorý odolá nielen nepriazni počasia, ale i prípadným pokusom o vypáčenie. Využívame najhrubšie profily, ktoré ďalej spracúvame prostredníctvom inovatívnej CNC technológie a poctivou ručnou prácou.

CELOOBVODOVÉ TESNENIE

  • Spoľahlivosť našich bezpečnostných dverí garantuje aj celoobvodové vnútorné i vonkajšie tesnenie. Precízne a odborne realizované tesnenie dverí slúži ako prevencia voči neželaným tepelným mostom v miestnosti, tvorí zaručenú protihlukovú stenu a ochraňuje váš majetok.

DIZAJN PODĽA ŽELANIA

  • Akoby mal vyzerať váš vchod do domu? Snívate o luxusných dvojkrídlových dverách, alebo naopak túžite po rustikálnom, elegantnom vchode? Rozmanité materiály a povrchové prevedenie vám dáva voľnú ruku vo výbere a zároveň garantuje, že vám vyrobíme vchodové dvere presne podľa vášho priania.