Drevené okná

Drevené okná na mieru

Okná, ktoré dýchajú
Drevo sa už stáročia využíva ako najvhodnejšia surovina na výrobu klasických okien. Drevené okná sú známe svojimi vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami a dobrou tvarovou stálosťou. Drevo je krásny materiál už na prvý pohľad i dotyk. V našej rodinnej výrobe sa sústredíme na výber toho najkvalitnejšieho dreva s originálnym dekorom. Okná vyrábame z robustného dubu, smreka či z odolnej borovice. Drevené okná výrazne šetria náklady na vykurovanie a sú dobrou protihlukovou zábranou. Každé drevené okno je jedinečný originál, ktorý do vášho domova prinesie útulnú atmosféru a nadčasový dizajn.

Drevené okná vyrobené poctivou remeselnou prácou sú tou najlepšou investíciou do zvýšenia kvality vášho bývania.

  • Drevené okná na mieru vyrábame s najvyšším dôrazom na dokonalé spracovanie a detail. Pevná a odolná konštrukcia odoláva času, vypáčeniu i vrtochom počasia.
  • Okná z dreva majú dlhú životnosť a variabilita jednotlivých profilov je nekonečná. Drevené okná na mieru dokážeme individualizovať podľa špecifických požiadaviek klienta.
  • Drevené okná sa ľahko opravujú a prispôsobujú meniacim sa normám, alebo štýlu danej budovy/objektu. Poškodenia povrchu, či už mechanické alebo chemikáliami sú ľahko odstraniteľné.
  • Náterom, glazúrou a výberom farebných lakov je možné meniť celkový vzhľad okien. Ich aplikácia nie je už dnes nákladná a proces je pomerne rýchly. Drevené okná sú trvácne architektonické prvky, ktoré môžete postupom času neustále renovovať a udržiavať bez nutných vysokých investícií.

Drevené okná

StandWin 68
MidWin 78
HighWin 92