Interiérové dvere

Drevené interiérové dvere na mieru

Drevené dvere, ktoré sú ozdobou každého interiéru
Drevo píše krásne obrazy. Nechajte jeho neopakovateľné čaro vyniknúť na vašich dverách. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a vyrábame unikátne drevené interiérové dvere rozmanitých štýlov. Experimentujeme so sklenenou výplňou a dizajnom, ktorý si nekladie žiadne kreatívne prekážky. Naše interiérové dvere vám budú dlhodobo slúžiť, sú odolné voči mechanickému poškodeniu, intenzívnemu slnečnému žiareniu, nežiadúcim oterom a majú dobrú farebnú stálosť. Ich tvarová trvácnosť a moderný dizajn z nich robia neprehliadnuteľný prvok vašej domácnosti či kancelárie. V našom sortimente nájdete vnútorné dvere so sklenenou výplňou rôznych veľkostí a tvarov, alebo čisté drevené prevedenie s rozličnými variantami povrchovej úpravy a použitého materiálu.

Drevené dvere tvoria v priestore samostatný vizuálny objekt. Svojou originálnou kresbou dreva vyžarujú teplo a sú príjemné nielen na pohľad, ale i na dotyk.

  • Drevo je nadčasový prírodný materiál, ktorý nikdy nezostarne. Moderné interiérové dvere z dreveného masívu sa vyznačujú dlhou životnosťou a mimoriadne dobrými izolačnými vlastnosťami.
  • U nás máte k dispozícii pestrý výber rozmanitých prírodných dýh ako je dub, buk, jaseň, orech alebo čerešňa. V našej výrobni nájdete aj exotické dreviny, prípadne sme schopní vám zabezpečiť drevo na výrobu vnútorných dverí podľa vášho želania.
  • Kvalitné interiérové dvere obsahujú aj poctivu vyhotovenú zárubňu, ktorá umožňujú zladiť celkový dizajn dverí s okolitým priestorom. Dvere vyhotovujeme jednokrídlové, alebo vo veľkorysej a elegantnej dvojkrídlovej verzii.
  • Zameriavame sa taktiež na posuvné interiérové dvere, ktoré odporúčame do priestrannejších miestností, kde je nutnosť priestor pravidelne oddeľovať. Do tejto kategórie patria aj zaťahovacie, zhrňovacie a zasúvacie drevené dvere.