Drevené eurookná

Drevené eurookná na mieru

Univerzálne drevené okná s premysleným konštrukčným systémom
Eurookná vyrábame z vysokokvalitných drevených lepených profilov – eurohranolov. Ich výhodou je, že sú bezchybné, bez prasklín a nerovností. Tým, že sú eurohranoly vyrobené zlepením niekoľkých drevených vrstiev a vysušené na optimálnu veľkosť, zachovávajú si výnimočnú tvarovú stabilitu. Pri výrobe eurookien používame izolačné dvoj- až trojsklá. Medzi sklom a krídlom sa vždy nachádza vetracia drážka, ktorá zaisťuje optimálne odvedenie vlhkosti. Eurookná sú po celom obvode osadené kovaním, pomocou ktorého zabezpečujeme hladké otváranie a vyklápanie okna. Okná sú kompletne povrchovo upravené impregnáciou, napustené farebným základom a nastriekané nepriepustným povrchovým lakom.

Drevené eurookná majú špičkové štvorpolohové kovanie Siegenia s integrovanou mikroventiláciou.

  • Vďaka eurohranolom si okná dlhodobo zachovávajú svoju tvarovú stálosť a konštrukčnú pevnosť. Poctivé remeselné spracovanie zaručuje dlhodobú životnosť a ľahkú údržbu.
  • Drevené eurookná vyhotovujeme vždy na mieru, nakoľko musia ladiť s danou stavbou. Na konkrétnom tvare, výbere materiálu, konfigurácii a ďalších atribútoch sa vždy detailne dohodneme s investorom.
  • Každé drevo pripravené na výrobu eurookien má rozličné tepelno-izolačné vlastnosti a drevokresbu. Finálny výzor dreva je možné ovplyvniť vhodnou prírodnou lazúrou alebo lakom.
  • Moderné eurookná nevyžadujú žiadnu externú údržbu a sú zárukou dlhodobej bezproblémovej funkčnosti. Profesionálne vyrobené a namontované eurookná majú významný vplyv na zníženie nákladov na vykurovanie a udržiavanie optimálnej klímy v byte.