Drevene dvere

Drevené dvere do každej domácnosti

Drevo je nadčasová klasika, ktorá prináša teplo domova
Vyše 25 rokov práce s drevom z nás robí majstrov na výrobu tradičných drevených dverí v rôznych štýlových a funkčných prevedeniach. Ručíme za kvalitný vstupný materiál a poctivú slovenskú výrobu, ktorá vychádza z našej rodinnej dielne. Pracujeme so špičkovými dodávateľmi kovania a ostatného príslušenstva. Či zvolíte dýhované alebo celomasívne dvere, radi vám poradíme, aby všetko ladilo so zvyšným zariadením vášho domova. Stavebný otvor na dvere k vám prídeme vždy osobne zmerať a na základe presne určených technických parametrov vám vyhotovíme cenovú kalkuláciu. Snažíme sa vždy využiť celý potenciál priestoru na dvere, aby nevznikali zbytočné teplotné úniky z miestnosti.

Spoľahnite sa na jeden z najstarších prírodných materiálov s dlhodobou výdržou a odolnosťou

  • Drevené dvere sú overenou klasikou, ktorá ochráni váš domov pred neželanou vlhkosťou, prachom a hlukom. Všetky drevené dvere z našej drevovýroby vynikajú precíznym a hutným profilom so znamenitými tepelno-izolačnými vlastnosťami.
  • Každá drevina, ktorú pri výrobe používame má svoje osobité čaro a jedinečný rukopis. Dvere takto získavajú svoj individuálny a neopakovateľný rukopis a dizajn. Elegantný vzhľad je možné umocniť sklenenými výplňami, vitrážami či rôznou povrchovou úpravou podľa želania zákazníka.
  • Vyhotovujeme aj atypické riešenia na mieru a dvere pre netradičné objekty s neštandardnými dispozíciami. Pre lepšiu odolnosť a extrémnu výdrž kombinujeme drevo s hliníkom, ktorý výborne chráni dvere pred poveternostnými vplyvmi a mechanickým poškodením.
  • V naše ponuke nájdete aj množstvo modelových variácií drevených vchodových dverí, garážových brán a bezpečnostných dverí. Samozrejmosťou sú interiérové dvere, kde si žiadne obmedzenia nekladieme a vyrobíme vám dvere presne podľa vášho želania. Špecializujeme sa aj na posuvné systémy, terasové a balkónové dvere.