„Vôňa dreva by mala byť súčasťou každého domova.”

S drevom pracujeme odjakživa. Je to jeden z najstarších prírodných materiálov, ktorý nielenže vydrží dlhé roky, ale má aj skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Drevo prinesie do vášho obydlia príjemné teplo a pocit útulna. Každý výrobok z dreva má svoj vlastný rukopis, preto z neho tak radi tvoríme…

Juraj ÁGH – zakladateľ

okna-agh

Okná

Vyrábame pre vás drevené okná na mieru. Vymyslite si dizajn, my ho zrealizujeme. Zameriavame sa aj na kombinované drevohliníkové okná.

Dvere

Interiérové a vchodové dvere do každého domova či komerčného priestoru. Špecializujeme sa na bezpečnostné dvere a posuvné systémy.

Posuvné systémy

Posuvné systémy dverí vám ponúknu možnosť nielen kochať sa krásami svojej záhrady alebo terasy, ale navyše sú dizajnovou lahôdkou, ktorá je ozdobou každého domu.

Príbeh nášho stolárstva

Ako s nami išiel čas…

Zakladáme našu prvú rodinnú firmu s názvom Ágh Stolárstvo

Naša láska k drevu vyústila k rozhodnutiu založiť naše prvé spoločné stolárstvo. Už predtým sa u nás kopili objednávky od ľudí na výrobu drevených okien, preto sme našu činnosť zahájili už ako profesionálna stolárska spoločnosť.

Príbeh nášho stolárstva

Ako s nami išiel čas…

Sťahujeme sa do väčších priestorov a začíname s výrobou eurookien

Zákazky začínajú rásť rýchlosťou blesku, pôvodné výrobné priestory nám nestačia. Sťahujeme sa do väčšieho, aby sme dokázali pokryť narastajúci dopyt po našich oknách a dverách. Do výrobného programu zaraďujeme veľmi žiadané eurookná.

Príbeh nášho stolárstva

Ako s nami išiel čas…

Dostávame príspevok od EÚ a modernizujeme výrobu

Po zdĺhavom byrokratickom procese úspešne získavame podporu z EÚ na ďalší rozvoj. Vymieňame naše stroje, rozširujeme výrobnú kapacitu a priestory. Začíname pracovať s najmodernejšími SCM prístrojmi.

Príbeh nášho stolárstva

Ako s nami išiel čas…

Stávame sa 3. najmodernejšou firmou v trnavskom kraji

Naše dobré meno sa šíri po celom Slovensku. V podnikateľskej súťaži sme vyhlásení za tretiu najmodernejšiu spoločnosť v trnavskom kraji. Zvyšujeme svoju produktivitu a naše drevené okná/dvere má doma čoraz viac spokojných ľudí.

Príbeh nášho stolárstva

Ako s nami išiel čas…

Na trhu sme už neuveriteľných 25 rokov a pred sebou máme nové výzvy

Máme za sebou dlhé roky driny, lásky k stolárskemu remeslu, no neustále hľadáme nové výzvy. Chceme našim zákazníkom prinášať len tú najlepšiu kvalitu a drevené výrobky, ktoré ich budú sprevádzať celý život.

Kvalita sa počíta

Naša práca v číslach
0
spokojných klientov
0
drevených okien
0
vystružlikaných rokov
0
kíl spotrebovaného dreva
0
odpílených prstov
Vyberte si z našich produktov

Nechajte sa inšpirovať!

Pozrite si naše portfólio realizovaných projektov

“S rodinnou stolárskou firmou ÁGH spolupracujeme dlhé roky. Oceňujem ich férovosť pri cenotvorbe a precíznu prácu s drevom, aká sa dnes už málokedy vidí…”

Colorstav –

Team